نحوه خرید و ارسال

بخش ۱: روشهای خرید و پرداخت

شما به سه روش می توانید اقدام به خرید و ثبت سفارش نمایید:
۱- روش پرداخت از طریق درگاه امن بانکی موجود در سایت که این روش آسانترین، مطمئن ترین و سریعترین روش ثبت سفارش و دریافت کالا می باشد.کسانی که اقدام به خرید از این روش نمایند به میزان ۲درصد و تا سقف حداکثر ۳۰هزار تومان مشمول تخفیف خواهند شد.
۲- روش کارت به کارت: در این روش مبلغ فاکتور را از طریق دستگاه های عابر بانک و یا موبایل بانک ، اینترنت بانک ، حواله بانکی و ….به شماره کارت۱۶۹۴-۱۳۰۲-۲۹۱۰-۵۰۲۲ بانک پاسارگاد بنام علی خدادادی انتقال داده و ضمن تماس با واحد فروش فروشگاه اینترنتی خانه آرزو نسبت به اعلام مشخصات فیش واریزی اقدام می نمائید.
۳- روش ارسال پستی و پرداخت در محل: در این روش کالای خریداری شده، توسط اداره پست به آدرس خریدار ارسال و وجه آن در هنگام تحویل کالا به مامور پست پرداخت میگردد.
از معایب این روش دیرتر رسیدن کالا به دست خریدار، هزینه بالای ارسال پستی، برگشت کالا بدلیل عدم حضور خریدار در محل ، آسیب دیدگی کالا، مشخص نبودن دقیق روز و ساعت تحویل و عدم هماهنگی پست با خریدار جهت تحویل کالا می باشد و خریدار نمی تواند هیچ برنامه ریزی در جهت زمان و نحوه تحویل کالای خریداری شده داشته باشد.
با توجه به مطالب یاد شده اکیدا توصیه می گردد چنانچه در مراکز استان و شهرستان ها زندگی می نمایید حتما از روش پرداخت درگاه امن بانکی درون سایت و یا پرداخت کارت به کارت ( رجوع نمایید به روش های پرداخت ۱ و۲ ) به همراه گزینه تحویل کالا از طریق باربری استفاده نمایید.
۴- خریدهای بیش از دو میلیون ریال (پانصد هزار تومان) فقط از روش پرداخت درگاه امن بانکی درون سایت و یا پرداخت کارت به کارت ( رجوع نمایید به روش های پرداخت ۱ و۲ ) می بایست انجام گیرد و پیش از تسویه حساب امکان ارسال کالا وجود ندارد.
۵- برخی از کالاهای سایت جزو محصولات صنایع دستی می باشد که پس از سفارش مشتری ساخته و آماده تحویل میگردد لذا در صورت تمایل برای خرید این محصولات ابتدا می بایست وجه کامل آنرا پرداخت نمایید زمان تحویل کالاها حدودا ۱۵ روزه می باشد.
توجه مهم: امکان شخصی سازی و تولید سفارشی در این محصولات وجود ندارد لطفا در این خصوص به هیچ عنوان تماس و درخواستی مطرح ننمائید.

بخش ۲: روش های ارسال

– در شهر مشهد می توانید از سیستم ارسال توسط پیک استفاده نمایید این روش هم ارزانتر و هم سریعتر از سایر روش ها کالا را بدست شما می رساند.
۲- در سایر مراکز استان و شهرستان ها می توانید از سیستم ارسال توسط باربری استفاده نمایید در این روش کالا توسط شرکت های باربری به شهر مورد نظر حمل میگردد، پس از رسیدن بار به شهر مقصد شرکت حمل کننده با شما تماس گرفته و هماهنگی لازم را با شما در مورد تحویل کالا انجام می دهد شما میتوانید شخصا بهمراه کارت شناسایی به شرکت حمل مراجعه و کالای خود را دریافت نمایید و یا با پرداخت هزینه ایی از شرکت حمل تقاضا نمایید کالا را در آدرسی که شما درخواست می نمایید تحویل دهد.
بزرگترین مزیت این روش ارسال، علاوه بر هزینه کمتر نسبت به روش پستی هماهنگی با شما در خصوص زمان و مکان تحویل کالا می باشد.
۳- روش ارسال از طریق پست که در این روش می بایست کدپستی ده رقمی و آدرس دقیق خریدار ثبت گردیده باشد.
اکیدا توصیه می گردد پس از خرید و انتخاب روش ارسال کالا در بخش قوانین و مقررات سایت ردیف های ۱۰ الی ۱۴ را در بخش۲ همین صفحه مطالعه نمایید.