قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات فروشگاه خانه آرزو

با تبریک به شما در انتخاب فروشگاه اینترنتی خانه آرزو (ارزانترین فروشگاه اینترنتی) این فروشگاه در جهت آسایش شما در خرید اقلام مورد نیاز و صرفه جویی در وقت گرانبهای شما و خریدی لذت بخش در کنار اعضای خانواده تلاش میکند لذا خواهشمند است به منظور حفظ حقوق خریدار و فروشنده قوانین ذیل را با دقت مطالعه و در رعایت آن جهت هرگونه مشکلات بعدی و اتلاف وقت خود بکوشید.

۱- خرید شما از فروشگاه اینترنتی خانه آرزو به معنی مطالعه قوانین و موافقت و پذیرش شرایط می باشد همچنین هرگونه تغییرات در قوانین و یا سیاست های فروشگاه در همین صفحه منتشر و بروزگردانی گردیده و استفاده شما از سایت به معنی پذیرش این تغییرات در هر زمان می باشد و هر جا در متن ذیل به کلمه فروشگاه اشاره گردیده منظور سایت فروشگاه اینترنتی خانه آرزو می باشد.

۲- با توجه به اینکه در هنگام خرید تکمیل فرم ثبت نام الزامی می باشد لذا تضمین می نماییم اطلاعات شما بصورت کاملا محرمانه نزد فروشگاه باقی بماند.

۳- شما در ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته میتوانید از فروشگاه خرید نمایید اما خدمات دهی و پاسخگویی به سوالات و ارسال سفارشات فقط در ایام کاری، مطابق تقویم روزهای کاری جمهوری اسلامی و از ساعت کاری ۸ الی ۱۳ میباشد و امکان پاسخگویی در روزهای تعطیل وجود ندارد.

۴- به منظور رفاه حال شما سعی داریم همواره قیمت و موجودی کالاها بروز باشد اما چنانچه در مواردی مشاهده کردید از تاریخ بروزرسانی بیش از یک ماه گذشته است میتوانید جهت حصول اطمینان از موجودی و قیمت کالا با شماره تلفن ۳۶۲۲۴۴۹۴-۰۵۱ تماس حاصل نمایید.پس از ثبت سفارش در صورت عدم موجودی کالا و یا تغییر قیمت، همکاران واحد فروش فروشگاه اینترنتی خانه آرزو ضمن تماس با شما توضیحات و راهنمایی های لازم را ارائه می نمایند.

۵- چنانچه حتی پس از ثبت سفارش کالا موجودی آن به پایان رسیده باشد و با تماس و مشاوره همکاران واحد فروش مشتری تمایلی به جایگزینی کالای خود نداشته باشد، حق باطل نمودن سفارش و استرداد وجه آن طی ۴۸ ساعت برای فروشگاه اینترنتی خانه آرزو محفوظ است.

۶- چنانچه قیمت کالایی در سایت فروشگاه اینترنتی خانه آرزو به اشتباه درج گردیده باشد، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید مشتری برای فروشگاه اینترنتی خانه آرزو محفوظ بوده و مشتری می پذیرد پیش از خرید از سایت قوانین را مطالعه و از این امر آگاهی داشته و هیچ ادعایی در این خصوص ندارد. بدیهی است در صورت عدم موافقت خریدار با پرداخت مابه التفاوت قیمت ، مبلغ پرداختی توسط ایشان در مدت حداکثر ۴۸ ساعت به حساب ایشان مسترد می گردد.

۷- فقط کالاهایی که در شرح مشخصات آنها ( دارای ضمانت …. ماهه ) قید گردیده باشد شامل ضمانت و گارانتی می باشد.

۸- با توجه به ماهیت برقی یا الکترونیکی بودن برخی کالاها خریدار موظف است پس از تحویل کالا نسبت به کنترل صحت روشن گردیدن دستگاه اقدام نموده و در صورت وجود مشکل حداکثر تا ۲۴ ساعت به بخش پشتیبانی فروشگاه خانه آرزو جهت دریافت راهنمایی های لازم اعلام نماید، در صورت نیاز به عودت کالای خریداری گردیده جهت بررسی خریدار موظف است ظرف ۷ روز کلیه اقلام همراه دستگاه،کارت ضمانت و دفترچه های راهنما را به همراه کارتن دستگاه سالم و بدون عیب و نقص به فروشگاه مرجوع نماید. توضیح ضروری آنکه ایرادت بوجود آمده در اثر عدم نصب صحیح قطعات و یا متصل نمودن دستگاه به پریز و یا رابط های برق معیوب و یا استفاده گردیدن از دستگاه، شامل خدمات گارانتی تعویض فروشگاه نمی باشد و این موارد توسط کارشناسان فنی فروشگاه بررسی و به خریدار اعلام می گردد، در اینصورت کلیه هزینه های ارسال محصول به فروشگاه و ارسال مجدد کالا بر عهده خریدار خواهد بود.به هر دلیلی که اثبات گردد مشکل از جانب فروشگاه بوده است این هزینه ها بر عهده فروشگاه میباشد.

۹- فروشگاه اینترنتی خانه آرزو تمام سعی خود را نموده و اقدام به فروش کالاها و محصولاتی می نماید که مشتری مداری و جلب رضایت مشتریان از اولویت های کاری آنان باشد، لذا پس از گذشت ۲۴ ساعت از زمان تحویل، کالا سالم تلقی گردیده و از مسئولیت فروشگاه خارج و در صورت بروز مشکل خریدار موظف به شرکت های پشتیبانی و خدمات پس از فروش کالای فوق مراجعه نماید.همچنین فروشگاه مسئولیتی در خصوص پاسخگویی ضمانت ها و خدمات پس از فروش شرکت ها ندارد.

۱۰- در هنگام خرید به مشخصات کالا از قبیل: مدل، نوع، برند، جنس، رنگ، ضمانت و …. دقت فرمایید. به جهت احترام به نظر و سلیقه خریداران در تغییر احتمالی سفارش خود فاکتور شما تا ۲۴ ساعت پس از ثبت به صورت راکد باقی مانده و در صورت عدم تماس و اقدام جهت تغییر سفارش در این مهلت ، فاکتور نهایی گردیده و نسبت به ارسال آن اقدام خواهد شد.پس از مهلت مقرر در صورت انصراف و یا تغییر در سفارش هزینه های بسته بندی،ارسال و برگشت کالا به عهده خریدار می باشد.
یادآوری مهم: ( این مهلت ۲۴ ساعته شامل کالاهای حراجی نمیگردد و خرید های انجام شده در روزهای حراج به منزله خرید قطعی بوده و امکان هیچگونه تغییری در سفارش نمی باشد.)

۱۱- کلیه کالاها پیش از ارسال مورد بازبینی قرار میگیرد لذا خواهشمند است در هنگام دریافت، ابتدا پیش از باز نمودن بسته بندی اطلاعات درج شده روی بسته بندی را با کالای سفارش داده شده کنترل نمایید، در مرحله بعدی نسبت به باز کردن وکنترل کالای تحویلی و عدم وجود شکستگی و ضرب خوردگی اقدام فرمایید. در غیر اینصورت تایید و امضای فاکتور فروش در هنگام تحویل کالا به منزله سالم بودن و صحت کالای دریافتی با ثبت سفارش انجام شده می باشد.

۱۲- چنانچه کالایی در هنگام تحویل به مشتری دارای آسیب دیدگی باشد و فروشگاه به دلیل عدم موجودی امکان جایگزینی آنرا نداشته باشد، میتواند عین مبلغ پرداخت گردیده توسط خریدار را به حساب وی مسترد نماید.

۱۳- مشتری می تواند شخص دیگری را بعنوان تحویل گیرنده کالا معرفی نماید که در اینصورت فرد مورد نظر ملزم به ارائه کارت شناسایی می باشد.

۱۴- در استفاده از خدمات پرداخت در محل توجه داشته باشید فقط وجه نقد (پول یا چک پول) مورد قبول می باشد و دریافت چک بانکی با هر شرایطی،به هیچ وجهی مقدور نمی باشد.

۱۵- کالاهایی که دارای خدمات نصب رایگان می باشند در بخش توضیحات کالا عبارت ( نصب رایگان ) درج می گردد این خدمات به معنای حمل رایگان نمی باشد و خریدار میبایست قبل از مراجعه نصاب نسبت به فراهم نمودن زیرساخت های لازم نظیر لوله کشی آب سرد و گرم، پریز برق، شیر گاز و … که در دفترچه راهنمای محصول ذکر گردیده اقدام نماید.
همچنین ضمانت و گارانتی برخی از کالاها تنها در صورت نصب توسط واحد خدمات پس از فروش شرکت مربوطه معتبر میباشد لذا اکیدا توصیه می گردد در زمان تحویل فقط نسبت به کنترل سلامت و عدم شکستگی و ضرب خوردگی ظاهری کالا در هنگام حمل و نقل اقدام نموده و از متصل کردن سیم آن به برق و روشن نمودن دستگاه اکیدا خودداری کرده و ضمن تماس با واحد خدمات پس از فروش شرکت مربوطه، نسبت به دریافت خدمات اقدام نمائید.

۱۶- توضیحاتی که در خصوص کالاها در بخش مشخصات کالا درج گردیده صرفا برای اطلاع رسانی بوده و جنبه مشاوره ندارد و نیز مسئولیت صحیح بودن اطلاعات درج شده روی بسته بندی کالا با شرکت تولید کننده آن میباشد. همچنین نظرات کاربران در خصوص کالاها که در وب سایت درج گردیده تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آنها و فروشگاه اینترنتی خانه آرزو مسئولیتی ایجاد نمی کند.