چرا خانه آرزو؟

چرا از خانه آرزو، خرید کنید!

هر خریداری تمایل دارد که یک خرید آسان، مطمن و سریع داشته باشد. خانه آرزو با فراهم آوردن زمینه خریدی آسان و مطمئن، امکان بررسی،  انتخاب و خرید لوازم برقی خانه و آشپزخانه را برای مشتریان عزیز فراهم کرده است. اما چرا از فروشگاه خانه آرزو، کالا خرید کنید؟

 

اعتبار سایت

وبسایت خانه آرزو، دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت، معدن و تجارت است. اطلاعات کامل فروشگاه هاه هایی که دارای این نماد هستند در بانک اطلاعاتی وزارت صنعت ذخیره شده است و در صورتی که خریدار مشکلی داشته باشد می تواند به سادگی پیگیری نماید.

 

enamad

بخش جستجوی وبسایت نماد اعتماد به آدرسhttp://reg.enamad.ir/ApprovedList.aspx

namad-etemad-khaneh-arezoo

بررسی، مقایسه و انتخاب کالا

compareشما می توانید آزادانه کالای موجود در سایت را بررسی کنید، اطلاعات تخصصی آنها را مطالعه و با یکدیگر مقایسه کنید. و در نهایت کالایی که بیشترین میزان تطابق با خواسته شما را دارد انتخاب کنید.

 

قیمت مطمئن

قیمت کالاهای لوازم برقی خانه و آشپزخانه که در سایت موجود است روزانه بررسی و بروز می شود. کالاهایی که در خانه آرزو ارائه می شوند کاملا اصل بوده و دارای گارانتی از شرکت های معتبر هستند.

توجه داشته باشید که برخی فروشندگان کالاها را قیمت بسیار پایین عرضه می کنند و پس از ترقیب مشتری و انجام خرید، به ازای انجام خدمات یا لوازم جانبی، هزینه های هنگفتی از او خریدار دریافت می کنند. خانه آرزو، صادقانه و همچون یک دوست عمل میکند